“Перун” стигна до пълен обрат на късия терен в Долна Диканя

10 май 2011 00:16   2 коментара   9541 прочита
П. Карачоров

Футболният отбор на “Перун” стигна до пълен обрат и победи “Витоша” с 2:1 на късия терен в Долна Диканя. Още във 2-та мин. Петър Карачоров не успя да изведе гостите напред след неточен удар от малкия пеналт. При първата си атака към Методи Тушев диканчани се възползваха от колеблива намеса на Мирослав Тросков и откриха резултата в 17-та мин. Четвърт час по-късно Венци Стоянов проби по крилото и центрира, а Карачоров с глава се реабилитира за ранния пропуск - 1:1.

Тимът от Кресна продължи да търси трите точки още по-настойчиво през втората част, за което допринесоха качествените смени на благоевградския наставник Красимир Трайков. Логиката възтържествува в 82-та мин., когато солова изява на В. Стоянов завърши с точен шут под плонжа на съперниковия вратар - 2:1.

“ПЕРУН”: М. Тушев, Тросков, Чобанов, Тренчев, Б. Николов, Кр. Ангелов, Панев /66-Топалов/, Й. Тушев /46-Михайлов/, Бл. Ангелов /46-Грънчаров/, Стоянов, Карачоров.

Още за: ФК Перум   победа   ФК Витоша   Още от: Спорт