„Велбъжд" извоюва точка срещу „Пирин"- Гоце Делчев

29 октомври 2016 13:56   3308 прочита

Без победител завърши двубоя между „Велбъжд" и „Пирин" Гоце Делчев от Трета Югозападна лига- 1:1. Домакините играха почти цяло второ полувреме с човек по- малко, след като Атанас Пенков бе изгонен за два жълти картона. Първото полувреме завърши при 0:0. Футболистите на Йордан Боздански първи вкараха гол на стадион „Осогово".

Жорж Георгиев отбеляза с глава изравнителното попадение в продължението на мача. Домакините претендират за 3 неотсъдени дузпи.
Напрегнатата обстановка във „Велбъжд" провокира напускането на единият треньор Бисер Хаздай, „звездата", както го наричат феновете- Атанас Курдов, във вторник и два дни по- късно на халфът Александър Димитров.

По информация на Дарик, спонсорът на отбора от София не е бил доволен от футболистите от столицата, които Хаздай пуска в игра.
Младият отбор на „Велбъжд" се ръководи вече само от Юлиян Кръстев. Контузия лекува капитанът и един от най- опитните Иво Велинов.
Феновете на двубоя имаха възможност да даряват средства за лечението на 3- годишния Валентин.