"Сватбата" се представи на високо ниво на "Тумба", помагаше му депутатът Стефан Апостолов

04 август 2017 13:12   1 коментар   7809 прочита

Съдийската бригада начело с родения в Петрич Ивайло Стоянов - Сватбата се представи отлично на мача от Лига Европа ПАОК и Олимпик (Донецк), който се игра на стадион Тумба в Солун. Стоянов бе перфектен в изявите си по време на всичките 90 минути от срещата, която домакините спечелиха с 2:0, и с общ резултат 3:1 продължават напред.

Петричанинът нямаше повод да бръкне в джобчето с картони, а неговите асистенти Иво Колев и Вселени Мишев пък се справиха с отсъждането на засадите. Депутатът Стефан Апостолов пък бе четвърти съдия на точи мач в Солун, в който домакините излязоха в титулярен състав, в който нямаше нито едни грък. Двете попадения паднаха преди почивката, с автори Роберт Мак и Гойко Симерот, което улесни максимално работата на съдийската бригада.