Старшата на Пирин с нова победа у дома

31 октомври 2014 16:50   6262 прочита

Юношите старша възраст на ОФК Пирин днес победиха за пореден път в домакински мач от първенството на Зона София, този път с 2:1 над кюстендилския Велбъжд. Орлетата, водени от старши треньора Стефан Гошев можеха да се поздравят и с по-сериозна победа, но изпуснаха доста положения през първата част, когато на два пъти топката срещна гредите. Грозданов имаше най-чистото положение през първото полувреме, но в 10 минута стреля от близо в аут.

През втората част пиринци играха доста нервно, допускайки греши в изнасянето на топката, за което спомагаше и тежкия терен. Нищо не предвещаваше екшъна, разразил се в последните 5 мин на срещата, когато паднаха всички попадения. Зелените поведоха с гол на централния защитник Христов, който с глава се разписа при едно центриране от корнер. Две минути по-късно Христов сгреши и нападател на гостите се възползва за да изравни резултата. Същият нападател на кюстендилци обаче си отбеляза и автогол в заключителните минути да срещата, давайки поредни три домакински точки на пиринци.