Спортика с първа победа за сезона

21 септември 2014 17:45   1 коментар   7662 прочита

Отборът на Спортика записа категорична победа с 3:0, при гостуването си на Спартак Варна. Благоевградчанки откриха резултата още в 20- та минута, а точна бе Даяна Иванова. След почивката гостенките реализираха още два гола чрез Евдокия Попадинова.Състезателките на Спортика пропуснаха още куп положения, а и веднъж удариха греда.

След поражението в първи кръг, днес Спортика записа първа победа за сезона. В състава на бронзовите медалистки отсъстваха няколко основни състезателки, но пък заелите тяхното място се представиха на висота. Двубоят във Варна се игра на изкуствена тревна настилка, а домакините от Спартак бяха лидери в класирането, след успех над новака Оборище с 11:0. В следващия кръг на 28 септември Спортика ще бъде домакин на Екомет 90 Пловдив. Двубоят ще се играе на стадиона в Симитли, тъй като по същото време Пирин Благоевград е домакин на стадион Христо Ботев, в мач от първенството на Б група.