Симтлийският талант Митко Грозданов с грандиозен успех по мотокрос

04 октомври 2015 16:57   2 коментара   9559 прочита

Димитър Грозданов от МХ Рейсинг–Симитли e новият Източноевропейски шампион по мотокрос в клас 65 кубика. Невероятното дете- чудо на Симитли пребори невиждана конкуренция от Гърция, Русия, Турция, Румъния и др. и постигна невероятна победа. Днес на финала на Източноевропейския шампионат по мотокрос в Троян, Митко Грозданов вървеше трети в надпреварата, след което мина на втора позиция. Въпреки, че завърши втори, активът от точки, който има малкия шампион от Симитли и първото място в генералното класиране. му донесе една от най-престижните титли в мотокроса. 95 участника от 8 държави не се оказаха пречка за Грозданов, който вдигна купата на големия шампион.

Следващата седмица Грозданов ще се готви в Самуилово за финала на Републиканския шампионат по мотокрос, който ще се проведе на 17 и 18 октомври в Айтос.