Септември (Симитли) с нелепа загуба срещу Бургас

19 април 2015 13:10   1 коментар   6342 прочита

Момчетата на Септември (Симитли) излязоха на терена с пълни сили и много добра игра. През първото полувреме Септември имаше пълно надмощие, но късметът не беше с отбора. Четири чисти голови положения изпуснаха момчетата на Спас Стоименов, които се бореха със всички сили. 100 % голови положения пропуснаха Радулович и Гущеров до края на първите 45 минути. Второто полувреме започна много обнадеждаващо с добра игра от страна на Септември, но в 50-тата минута Бургас отбелязаха гол от върнат фал и резултатът стана 0:1. 65-та минута Септември отбеляза изравнителен гол, но той беше отменен заради засада. Развоя на играта наложи смени в отбора на Стоименов като за кратко време той смени няколко футболисти: Илиян Илиев застана на мястото на Костадин Марков, Костадин Кацимерски замени Любомир Гуцев, а в края на второто полувреме контузеният Анатоли Лулейски събра сили и влезе в игра на мястото на Андон Гъщеров.

Публиката на стадиона подкрепи Септември, на стадион „Арена” Крупник, а момчетата показаха мъжество и характер и в тази среща, въпреки загубата.

Стартов състав Септември : Александър Любенов, Здравко Карадачки, Любомир Гуцев, Радослав Митревски, Радослав Бачев, Тодор Траянов, Костадин Марков, Никола Радулович, Асен Топузов, Андон Гущеров, Методи Костов.