Ќовините на югозападна Ѕългари€
18-годишната јлиси€ Ўмит е провъзгласена за най-секси спортистката на света ќт чистачка до милионерка! ѕодробности около кървавото убийство на гръцки кардиолог: ≈то го полица€т... “айната на —ашка ¬асева, вижте нейната гол€ма несбъдната любов! Ѕила луда по известен бг мафиот....
   –егистрац舫абравена парола

—ептември (—имитли) разгроми с 5:0 Ѕотев (»хтиман)

1 октомври 2017 14:51   2160 прочита

Ѕезапелационна победа с 5:0 постигнаха —ептември (—имитли) срещу Ѕотев (»хтиман) в домакинска среща.

ѕървото полувреме започна доста мудно и несигурно за футболистите на —ептември (—имитли),които каточели не бързаха за никъде в първите минути. ќще в 7-мата минута обаче, пред отбора се отдаде чудесна възможност за гол, ко€то бе използвана отлично от —маил  реболиев, който откри резултата в днешната среща за 1:0.

ƒо кра€ на първата част симитличани имаха възможности за гол, но за жалост нито една от т€х не беше реализирана. Ќа почивката двата отбора се оттеглиха при резултат 1:0, който през втората част бе сериозно променен за отбора на —ептември.

ћалко след началото на второто полувреме, старши-треньорът —пас —тоименов направи и първата см€на в сво€ отбор, като на м€стото на јсен “опузов в игра влезе »брахим јлим. ¬торото попадение в мача бе реализирано от Ѕорислав ’азуров след ѕодаване на јлим в 60-тата минута. —амо 6 минути по-късно, јлим се възползва от чудесна възможност и покачи резултата на класическото 3:0 в полза на —ептември. ¬тората см€на бе направена в отбора на —ептември, като на м€стото на  реболиев застана ¬еско ¬есков, бързо след това бе заменен и јнатоли Ћулейски,като на м€стото на капитана в игра влезе …оан ѕетров. 4:0 стана резултатът за —ептември (—имитли) след чудесно изпълнение на ’азуров в 75-тата минута.

¬ 81-вата минута след нарушение срещу ¬асил Ѕожинов главни€т рефер отсъди дузпа в полза на —ептември, а за пръв път в истори€та на отбора от —имитли, т€ беше изпълнена от вратар€ ƒимитър ѕангев, който отбел€за и 5-тото победно попадени€ в днешни€ мач.

„—лабо първо полуврме за наши€ отбор.“р€бваше да повишим тона в съблекалн€та на почивката и мисл€, че това имаше резултат при отбора ни, имайки предвид добри€т резултат който постигнахме. ¬торото полувреме играхме много по- добре. »махме много ситуации, много положени€ за гол. ¬ид€хме отбора, който всички искаме да виждаме. »грахме агресивен, атакуващ футбол през втората част, така искаме да играем и да вкарваме голове. ƒобра победа, поздрав€вам момчетата.”- каза старши – треньорът —пас —тоименов след безапелационната победа на —ептември.

—тартов състав —ептември (—имитли): ƒимитър ѕангев, јсен “опузов(»брахим јлим), »вайло »ванов, Ќиколай —тоилков, Ѕожидар —танчев, ¬асил Ѕожинов, √еорги ѕейчев, јнатоли Ћулейски(…оан ѕетров), —маил  реболиев (¬еско ¬есков), ƒаниел √огов, Ѕорислав ’азуров.