Септември (Симитли) разгроми Пирин (ГД)

01 октомври 2016 13:12   4214 прочита

Първото полувреме на втория мач, който играха симитличани за купата на аматьорската футболна лига, премина изключително равностойно като сили и на двата отбора. Резултатът бе открит от домакините, който след грешка на Септември вкараха първия гол за 1:0.

Втората част обаче играта премина в други граници и Септември показа надмощие над противника. Изравнителният гол отбеляза Гущеров, който влезе като резерва, а след това последваха и попаденията на Топузов, Алим и Христов, които реализираха победата с 4:1 за Симитли. Следващата среща от аматьорската футболна лига на Септември ще бъде с Беласица, където ще бъде решено, кой продължава в следващите кръгове.

Стартов състав Септември (Симитли): Илиян Узунов, Станимир Благоев, Николай Стоилков, Мартин Иванов, Асен Топузов, Лъчезар Дафков(Андон Гущеров), Кирил Георгиев (Кристиян Христов), Йоан Петров, Борислав Сандев(Антон Мангурев), Ибрахим Алим, Смаил Креболиев.