Септември (Симитли) надделя над Сливнишки герой

31 януари 2015 20:42   13664 прочита

Септември (Симитли) победи на свой терен с 1:0 третодивизионния Сливнишки герой в приятелска среща. Голът за домакините реализира Тихомир Костурков, като с това попадение той спечели победата на Септември (Симитли). Победното попадение бе отбелязано в 70-тата минута, с което Септември (Симитли) показа, че е по-добър на терена.

Възможности за гол се откриха и пред Методи Костов и Андон Гущеров, но за жалост не успяха да отбележат.

Момчетата на Спас Стоименов играха в различен състав в двете полувремена.

Първото полувреме в игра бяха Станислав Караделиев, Здравко Карадачки, Асен Топузов, Любомир Гуцев, Любомир Илиев, Андон Гущеров, Илиян Христов, Георги Мирчев, Смилен Златанов, Костадин Кацимерски, Златко Благоев.

Във второто полувреме играха Стоян Васев, Радослав Митревски, Кирил Димитров, Тихомир Костурков, Методи Костов, Кирил Домозетски, Асен Ибишев, Траян Траянов, Методи Илиев, Илиян Илиев, Анатоли Лулейски.