Пирин се класира за 1/4 финалите на турнира за купата на България

28 октомври 2016 13:12   3511 прочита

Дани Младенов прати благоевградчани сред 8- те най- добри в надпреварата.

Двата тима изиграха равностойно първо полувреме, в което имаха по една възможност за гол. Мустафа пропусна за домакините, докато Влади Златинов не успя да порази целта за благоевградчани.

Благоевградчани стояха по- добре на терена и владееха инициативата. Съвсем в реда на нещата в 71-ата минута Пирин откри резултата. Резервата Станислав Костов получи топката в наказателното поле, финтира бранител на Созопол и пусна успоредно на голлинията, където Даниел Младенов засече топката във вратата на Теменлиев - 0:1.

До края на двубоя домакините не успяха да върнат попадението, а в заключителните секунди на срещата останаха и с човек по-малко.

Созопол - Пирин (Благоевград) 0:1

0:1 Даниел Младенов (71)

Пирин: 33. Аргилашки, 27. Ничев, 18. Попев (к), 29. Ханс, 14. Николов, 24. Костадинов, 16. Бенгюзов, 9. Златинов, 30. Траянов, 15. Благов, 11. Младенов

Старши треньор: Стефан Генов

Още за: Пирин   класиране   финали   турнир   купа   Още от: Спорт