Пирин и Славия завъртяха нулите

21 октомври 2017 10:27   1 коментар   5975 прочита

Пирин и Славия завършиха 0:0 в мач от 13-ия кръг на Първа лига Домакините бяха по-активни, но не успяха да реализират положенията си.

Мачът започна равностойно, като през първата четвърт нямаше ситуации пред двете врати. Първото положение бе чак в 26-ата минута. Тогава Радослав Кирилов получи извеждащ пас отдясно и подаде към Аймен Суда, който не уцели вратата.

Половин час след началото на срещата дойде и най-голямата опасност за гол. След центриране от корнер Стилиян Николов удари напречната греда от непосредствена близост. Последва добавка на защитника, който изпрати топката в мрежата на белите, но попадението правилно бе отменено, тъй като имаше игра с ръка.

В самото начало на второто полувреме Благов бе изведен очи в очи със Стергиакис и стреля покрай него, но топката излезе в аут.

Славия отговори с удар в гредата на Галин Иванов в 51-ата минута.

До края на двубоя преобладаваше битката по терена, съпътсвана с множество нарушения и картони и резонно крайният резултат бе 0:0.