Николай Бодуров с цял мач за Мидтиланд в Дубай

10 февруари 2016 11:39   609 прочита

Благоевградчанинът Николай Бодуров дебютира за новия си клуб Мидтиланд при равенството 1:1 с Малмьо. Двубоят бе част от турнира Дубай къп, а Бодуров изгра пълни 90 минути. Датчаните откриха в 27 минута чрез Мартин Пусич, а шведите изравниха в 60 минута чрез Маркудс Розенберг. Бодуров се отличи с няколко добри отигравания в защита, въпреки че игра с маска на лицето. Тя е наложителна поради факта, че носът му е счупен още от тренировките с предишният му отбор Фулъм.

За играта си Николай получи похвали и в клубния сайт на отбора, който отрази подробностите от мача в Дубай. Преди изравнителния гол Бодуров е имал шанса да отбележи и първият си гол с екипа на Мидтиланд, но удърът му с глава е минал малко над вратата. В събота Мидтиланд играе срещу Хорсенс в мач от Сепрлигата на Дания, а на 18 февруари Бодуров и компания посрещат Мюнчестър Юнайтед в първа среща от 1/16 финалите на Лига Европа.

Още за: Н. Бодуров   дебют   клуб   Още от: Спорт