Младшата на "Пирин" с нулево равенство срещу "Ботев"

31 май 2016 12:28   1 коментар   3700 прочита

Младшата на ОФК "Пирин" Благоевград завършиха 0:0 срещу отбора на ПФК "Ботев" Пловдив, в последния си двубой в пролетния полусезон.

През първото полувреме и двата отбора имаха своите шансове за гол. Играта бе равностойна, с много пасове, добро придвижване и красиви атаки. пиринци водени от Илко Христов имаха възможност да отбележат гол, след като направиха няколко добри контраатаки.

През втората част орлетата имаха три чисти голови положения, но липса на късмет и опит попречиха топката да влезе в противниковата врата. Преди последния съдийски сигнал "Ботев" изпуснаха да отбележат гол, а това бе тяхното най-чисто положение в мача.

След този последен двубой пиринци излизат в заслужена почивка след страхотното им представяне и раздаване на терена през цялата година.