Младшата на ОФК "Пирин" Благоевград победи с 4:0 отбора на ПФК "Чавдар" Етрополе

27 май 2016 11:52   1 коментар   3745 прочита

Първото полувреме пиринци показаха много добра игра, но за съжаление голове не паднаха. "Пирин" безспорно бяха с няколко класи над "Чавдар". Гостите трудно организираха атаките си, като също така се видя лошата им концентрация на терена.

Втората част бе много по-интересна, като благоевградчани водени от Илко Христов, не пощадиха гостите и им вкараха 4-ри красиви гола. Играта на орлетата бе превъзходна с много точни пасове и добро придвижване на терена.

С хеттрик за "Пирин" се отличи Марио Топузов. Въпреки голямата преднина, атаките на пиринци не спряха. Гостите трудно минаваха центъра, като през втората част имаха само едно голово положение. 4-ят гол в двубоя отбеляза Константин Христов, като при резултат 4:0 завърши срещата.