Евдокия Попадинова с първи гол в Англия

27 юни 2016 09:45   3514 прочита

Родената в Хаджидимово Евдокия Попадинова вкара първото си попадение в Англия. Нападателката реализира за своя Лондон Бийс при равенството 1:1 срещу Астън Вила Лейдис. Еви бе точна в 41 минута, за да изведе лондончанки напред в резултата. Тя направи добавка след спасяване на вратарката на Астън Вила и откри головата си сметка за лондончанки. След почивката домакините изравниха.

Това бе първи мач за двата тима след прекъсване от две седмици в шампионата на Суперлигата при дамите в английския футбол. След 9 изиграни мача пчеличките заемат шесто място с актив от 10 точки. Бившата състезателка на "Спортика" Благоевград се възползва от паузата и се прибра в родината си, за се види с роднини и приятели.