Дупнишкият Марек се завърна победоносно в "А" група

27 юли 2014 15:47   5 коментара   7665 прочита

Отборът на Марек постигна първа победа в “А” група от шест години насам, след като трудно надви Хасково с 2:1 в мач от втория кръг на първенството. Пред няколко хиляди зрители на своя стадион “Бончук” в Дупница точни за домакините бяха Милен Василев (16) и Крум Бибишков (73), които се разписа след статични положения, предаде Спортал.бг. Крилото бе точен от пряк свободен удар, а нападателят от дузпа. Между тях Владислав Узунов от гостите бе изгонен в 59-ата минута за втори жълт картон, а след това Дончо Атанасов оформи крайното 1:2 в 82-ата минута с втория си гол този сезон.