Децата – футболни таланти от Симитли се поздравиха с победа

26 април 2015 13:10   4904 прочита

Децата от школата на Септември (Симитли) победиха връстниците си от Огражденец (Кърналово) в мач от първенството за деца и юноши. Мачът се игра на стадиона в град Симитли. Гостите поведоха в резултата от дузпа. Марио Самуилов от Септември (Симитли) изравни малко преди двата отбора да се оттеглят на почивка. В средата на второто полувреме точен за домакините за 2:1 бе Филип Самарджийски. Който оформи и крайният резултат на срещата. Септември (Симитли) : Огражденец (Кърналово) – 2:1.

Победата на децата от днес е след загубата, която претърпяха в сряда от отбора на Вихрен (Сандански). Загуба като гости на връстниците си от Сандански записаха и юношите, младша възраст от школата на Септември.

Следващият мач на младите футболни таланти от Септември е следващата седмица в събота, когато гостуват на Пирин (Разлог).

Още за: деца   школа   първенство   Още от: Спорт